Nowa wystawa: „Zręczni bez rąk… nowe wyzwania w sztuce”

Strona główna » Kultura » Nowa wystawa: „Zręczni bez rąk… nowe wyzwania w sztuce”

Nowohuckie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na niezwykłe wydarzenie, które przynosi zaskakujące spojrzenie na świat sztuki. W dniu 15 maja o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie zatytułowane „Życie jest Piękne”, będące częścią cyklu wydarzeń, które mają na celu podkreślenie siły ludzkiego ducha i niezwykłego talentu. Gościnnie wystąpią Stanisław Kmiecik, Martyna Gruca oraz Anna Krupa, którzy podzielą się swoimi inspirującymi historiami.

Reklamy


Historie Życia i Sztuki

„Życie jest Piękne” to platforma, która ukazuje wyjątkowe historie ludzi, którzy pomimo przeciwności losu wyznaczają nowe standardy w sztuce i życiu codziennym. Celem jest ukazanie pasji i determinacji tych niezwykłych jednostek, a nie ich ograniczeń.


Wyjątkowe Pokazy i Rozmowy

Podczas spotkania będzie można zobaczyć fragmenty filmów dokumentalnych takich jak „Film dla Stasia”, „Martynka” czy „Ania z Piekielnika”, które rzucają nowe światło na życie artystów. Przewidziane są również inspirujące rozmowy z gośćmi, podczas których będzie okazja poznać bliżej ich historie oraz sposób postrzegania sztuki i życia.


Prowadzenie przez Doświadczoną Dziennikarkę

Spotkanie poprowadzi Monika Meleń, doświadczona reportażystka i dokumentalistka, znana z licznych produkcji poruszających tematy społeczne. Jej prace, takie jak „Film dla Stasia” czy „Jeden Dzień Dłużej”, zdobyły uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Meleń jest również autorką wielu nagradzanych reportaży oraz filmów dokumentalnych o Krakowie.

Zapraszamy serdecznie do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które obfituje w inspirujące historie oraz niezapomniane chwile.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x