Juwenalia UEK 2024: Noc kinowa i wieczór rozrywki

Strona główna » Newsy » Juwenalia UEK 2024: Noc kinowa i wieczór rozrywki

W czwartek, 9 maja, na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbyła się jedna z najbardziej oczekiwanych atrakcji – Noc Kinowa. To wydarzenie, które corocznie przyciąga studentów z całego miasta, jest preludium do finału Juwenaliów UEK 2024.

Reklamy

Noc Kinowa, organizowana w ramach Juwenaliów UEK, zapewniła uczestnikom prawdziwą ucztę filmową. Na ogromnym ekranie pojawiły się dwie produkcje: „Baby Driver” oraz uwielbiana animacja „Jak wytresować smoka”.

Festiwal Food Trucków

Nie zabrakło także pysznego jedzenia. Festiwal Food Trucków urozmaicił filmowy wieczór, oferując bogatą gamę smaków i aromatów, które sprawiły, że uczestnicy mogli delektować się ulubionymi przysmakami podczas seansu.

Juwenalia UEK 2024: Koncert Główny

Impreza na Uniwersytecie Ekonomicznym to jednak nie tylko Noc Kinowa. Juwenalia UEK 2024 to cały cykl wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, które trwają aż trzy tygodnie!

Bogaty Program

Wśród licznych atrakcji znajdują się m.in. Fashion Night UEK, Zmagania UEK, Przegląd Kapel Rockowych, UEK Gaming Stage, X-tremalia UEK, Stand-up Stage, oraz wspomniana Noc Kinowa UEK.

Koncert Główny

Na zakończenie Juwenaliów odbędzie się Koncert Główny, który zapowiada się niezwykle obiecująco. Na scenie pojawią się artyści tak znani jak Video, Otsochodzi, Kacperczyk, Żabson, Topic oraz Vinai. To wydarzenie, które nie może umknąć uwadze miłośników muzyki i dobrej zabawy!

Juwenalia w Krakowie

Juwenalia UEK 2024 to tylko początek. Juwenalia Krakowskie, organizowane przez inne uczelnie w mieście, startują już za kilka dni. To wielkie święto studenckiej społeczności, które potrwa aż sześć dni, obfitując w rozmaite wydarzenia – od sportowych rywalizacji po koncerty gwiazd!

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x